E-porada prawna

W ramach usługi „e-porada prawna” Kancelaria udziela porad prawnych, sporządza pisma,  w tym pisma procesowe, opinie prawne, przygotowuje projekty umów i regulaminów.

W celu skorzystania z usługi „e-porada prawna” prosimy przedstawić zagadnienie prawne poprzez formularz kontaktowy. Dla uzyskania wyczerpującej porady prawnej niezbędne jest dokładne opisanie stanu faktycznego sprawy i załączenie skanów dokumentów dotyczących sprawy.

W ciągu 24 h od złożenia zapytania Klient otrzymuje informację o wysokości wynagrodzenia za usługę „e-porada prawna”. W sprawach, w których udzielenie porady prawnej wymaga szczegółowych informacji, Klient może zostać poproszony o uzupełnienie informacji bądź przesłanie stosownych dokumentów.

W przypadku zaakceptowania przez Klienta wysokości wynagrodzenia za e-poradę, usługa realizowana jest w ciągu 48 h od daty zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Kancelarii. 

 

W celu skorzystania z usługi „e-porada prawna” prosimy przedstawić zagadnienie prawne poprzez formularz e-porady prawnej.

Formularz e-porady prawnej

Zapraszamy do kontaktu

Adwoka Łódź, Kancelaria adwokacka Łódź

782-699-413

kancelaria@adwokat-klosowicz.pl

ul. Narutowicza 52/1, 90-248 Łódź

Alimenty od dorosłych dzieci dla rodziców

Obowiązek alimentacyjny kojarzy się głównie z obowiązkiem dostarczania środków utrzymania przez r... ...więcej